Про компанію ІНТМАКС

Розвиток компанії Інтмакс на ринку промнагріву

Історія компанії Інтмакс нараховує 10 років плідної праці в галузі промислового нагріву. Створення Інтмакс було засновано на партнерських стосунках з компанією ELCER (Польща). Інтмакс як офіційний представник реалізував в Україні продукцію ELCER: керамічні та кварцові нагрівачі. Лише за кілька років Інтмакс став лідером на ринку інфрачервоного нагріву на виробництві.

У 2009 році було прийнято рішення про відкриття власної площадки у м. Одеса, що дало поштовх для розвитку власного проектно-конструкторського відділу з розробки керамічних і кварцових нагрівачів.


Різання міканіту за допомогою лазера
Різання міканіту за допомогою лазера


Виготовлення керамічних інфрачервоних випромінювачів, Інтмакс (Україна)
Виготовлення керамічних інфрачервоних випромінювачів, Інтмакс (Україна)


Сьогодні Інтмакс єдина компанія в Україні, що займається інфрачервоними нагрівачами керамічного та кварцового типу. Асортиментний ряд керамічних інфрачервоних випромінювачів нараховує понад 15 видів нагрівачів, які застосовуються як для обігріву приміщень, так і для вирішення складних виробничих задач.

Керамічні випромінювачі використовують на формувальному устаткуванні, для додаткового сушіння у типографіях, картонно-паперовому та іншому виробництві. У кав’ярнях і ресторанах керамічні випромінювачі застосовують для підігріву продуктів. Галузь ремонту комп’ютерів і ноутбуків використовує нагрівачі у якості унікальної паяльної лампи під час реболлингу.


Виготовлення коробів під кварцові інфрачервоні лампи
Виготовлення коробів під кварцові інфрачервоні лампи


Заготовки для патронних нагрівачів, Інтмакс
Заготовки для патронних нагрівачів, ІнтмаксКварцові випромінювачі Інтмакс представлені стандартних розмірів, але ми приймаємо замовлення на розробку проектів за індивідуальними розмірами. Кожний продукт проходить кілька етапів перевірки, що виключає вихід бракованої або неякісної продукції.

Великий потенціал компанії Інтмакс знайшов реалізацію у 2010 році під час формування товарного асортименту у вигляді металевих нагрівачів для різних потреб виробництва. Перші дослідні зразки, зроблені руками наших спеціалістів, були пласкі нагрівачі. Всього за кілька років ми змогли спроектувати роботу нашого підприємства таким чином, що Інтмакс пропонує практично всі види промислових нагрівачів. Великою популярністю користуються нагрівачі з ізоляцією у вигляді міканіту або кераміки.

Виробничі технології Інтмакс постійно удосконалюються

Асортимент промислових нагрівачів від компанії Інтмакс нараховує понад 50 видів нагрівачів для різного типу устаткування. Кільцеві, пласкі, спіральні, патронні, формувальні, керамічні та інші типи нагрівачів можна замовити за телефоном або через сайт.

Якість продукції від компанії Інтмакс

  • Компанія Інтмакс працює тільки з перевіреними постачальниками. Багаторічний досвід співпраці гарантує високий рівень товарів, що поставляються.
  • Ми постійно слідкуємо за новаціями у галузі промислового нагріву, тому кожен тип нагрівачів відповідає міжнародним стандартам. Новітні технології та критерії оцінювання якості постійно змінюються, тому ми миттєво реагуємо на будь-які зміни ринку промислового нагріву.
  • Кваліфіковані спеціалісти зможуть швидко дібрати для Вас оптимальний тип нагрівача на будь-яке устаткування. Ми зможемо у короткий термін розробити нагрівач за Вашими кресленнями
  • Наявність власного складу – це гарантія швидкої заміни нагрівача без зупинки всього виробничого процесу. Лише одним кликом Ви зможете дізнатися про наявність товару на складі у м.Одеса.
  • Процес підбору, розрахування й доставки виробів це злагоджений механізм роботи колективу компанії Інтмакс.

 

Залишились питання?

Заповніть форму і ми відповімо на всі питання: